Jamie Dornan u nás bude točit válečný snímek Anthropoid. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Fanynky šílí: Hvězda 50 odstínů šedi Jamie Dornan je ve Varech!

Na karlovarský filmový festival dorazila po Richardu Gereovi (65) další zahraniční star, na niž čekal zástup natěšených fanynek. Irský herec Jamie Dornan (33) do Varů přijel představit koprodukční snímek Anthropoid, jehož natáčení se uskuteční v následujících týdnech v České republice.

Film vznikne podle skutečných historických událostí, které jsou připomínány jako jeden z nejdůležitějších a také nejemotivnějších okamžiků české historie – atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha.

Režisér Sean Ellis (45) obsadil do hlavních rolí parašutistů Kubiše a Gabčíka Jamieho Dornana a Cilliana Murphyho (39). Gabčíkovu přítelkyni Liběnu Fafkovou ztvární Aňa Geislerová (39), filmovou partnerkou Jamieho Dornana bude kanadská herečka Charlotte Le Bon (28), známá z filmu Láska na kari.

Ve Varech snímek představí vedle Ellise, Dornana a Geislerové na tiskové konferenci též producent Pete Shilaimon a držitel Českého lva za film Ve stínu David Ondříček, jehož společnost je koproducentem Antropoidu.

Filmoví fanoušci je mohli pozdravit dnes odpoledne na červeném koberci před hotelem Thermal. A je nad slunce jasné, na kohopak především fanynky čekaly.

Jamie Dornan začínal kariéru v modelingu. Ve filmu debutoval v historickém dramatu Marie Antoinetta, vzápětí zazářil v seriálech Once Upon Time a The Fall. Celosvětovou popularitu mu přinesla role výstředního boháče Greye z erotické romance Padesát odstínů šedi, nedávno podepsal kontrakt na pokračování.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 7. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.