(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Felix Antonín Slováček: Pletou se mi polohy a pozice!

Téměř kompletní umělecká rodinka, tedy Felix Antonín Slováček, syn Felix junior a Dáda Patrasová se sešla, coby kmotrovské trio v Paláci knih Luxor. Proběhl tu totiž křest knihy jejich kamarádky, učitelky tance a stepu, choreografky a šéfky tanečního studia Heleny Peerové s názvem Fitjazz aneb Tančit může každý.

 „Knihu jsem si důkladně prohlédl a musím přiznat, že dám-li se na podobná cvičení, bude to věc osobní statečnosti. Jak jsem totiž sebekriticky zjistil, některé polohy by mě zabily,“ přiznal po svém hudebním příspěvku Slováček senior. Úsměv ve tváři účastníků křtu ho donutil k malému zamyšlení a pak i on s úsměvem uvedl vše na pravou míru. „Myslel jsem samozřejmě cvičební pozice, o polohách, a to jakýchkoli, jsem mluvit nechtěl. Prostě se mi tyhle dva pojmy popletly,“ dodal Felix.

Fitjazz je novinka, která v sobě spojuje radost z tance, posílení a formování postavy, zeštíhlení, úlevu od bolestí zad a kloubů a řadu dalších pro člověka potřebných a příjemných záležitostí. Koneckonců malá ukázka přímo v Luxoru o tom mnohé přesvědčila.

Jak bylo řečeno, sice ne úplně Felixe seniora, ale co jí říká jeho manželka Dáda. „No, já musím opatrně. Teď jsem byla na další magnetické rezonanci krční páteře. Určitě se ale poradím s autorkou Helenkou Peerovou, abych něco nepokazila, ale myslím si, že tenhle způsob tance, který od ní znám z choreografie ze Sněhové královny bude pro mě vyhovující a ráda se zapojím,“ uvedla Dáda Patrasová.

A když už byla ve sdílnější náladě prozradila jednu absolutní novinku z trochu jiného soudku. „Chystáme s manželi Pixovými nový muzikál na motivy Alenky v říši divů. Počítáme s jeho uvedením někdy na podzim příštího roku. Vše je v jednání a konkrétnější věci oznámíme už v dohledné době,“ dodala Dáda Patrasová.

 

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

 

17. 4. 2015 13:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.