Felix Slováček junior svojí snoubenku Michaelu Zemánkovou vzal do společnosti. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Felix Slováček junior tvrdí, že do soutěže krásy by nešel. Souhlasíte s ním?

Muzikant Felix Slováček junior (31) vyvedl svou sympatickou snoubenku Michaelu Zemánkovou (34) mezi krasavce na vyhlášení Muže roku 2015. Pár spolu bydlí v bytě, který Felixovi poskytla máma Dagmar Patrasová (59) a právě s budoucí tchyní prý Míša skvěle vychází.

Felix prozradil, že zásnuby proběhly romanticky – v Chorvatsku u moře. Detaily se páru prozrazovat nechtělo. „Jinak je to strašně tajemný, víc neprozradíme. A svatba by mohla být do roka, ale nebudeme na to pospíchat. Až se nám bude chtít,“ nechala se slyšet Zemánková.

Když se na akci objevili, spekulovalo se o tom, že Felix bude černým koněm soutěže. Třináctým finalistou. „Přijel jsem na finále vystoupit, zahrát, ne vyhrát! Já sám bych do toho určitě nešel,“ vyděsil se Felix a Zemánková propukla v hurónský smích. 

„Ta soutěž je rozhodně pro jiné typy mužů. Felix na to nemá povahu. Ale kdyby chtěl, samozřejmě bych ho podpořila,“ slibovala Míša, které se finalisté líbili. Ale ona už žádného mužského nehledá, toho toho nejlepšího má prý doma.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 8. 2015 15:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.