Felix Slováček junior si narozeninový polibek od kolegyň náležitě užíval. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Felix Slováček mladší slavil narozeniny: Vrhly se na něj kolegyně, aby ho zulíbaly!

Felix Slováček junior oslavil v pondělí 32. narozeniny, což neuniklo ani jeho kolegům. Od souboru Sněhové královny mu na setkání s protagonisty a tvůrci muzikálu přistál na stole dortík s obří prskavkou.

„Vůbec jsem nečekal, že by někdo věděl, že mám narozeniny. Bylo to velice milé a spontánní gesto, ale já na sladké nejsem. A jelikož byl na akci i táta coby spoluproducent představení a navíc milovník podobných dobrot, rád jsem mu zákusek přenechal,“ vysvětlil oslavenec, který si raději užil polibky od svých kolegyň Lindy Finkové (47) a Mahuleny Bočanové (48).

Úspěšný muzikál Sněhová královna skladatele Zdeňka Bartáka (61) a režiséra Lumíra Olšovského (42), v němž s Felixem mladším hrají i jeho maminka Dagmar Patrasová (59), sestra Anna (20) a přítelkyně Michaela Zemánková (34), se na prkna Divadla Hybernia vrací po prázdninové pauze na dvacítku exkluzivních představení. 

„Malinko jsme ho zkrátili a hlavně mu přidali na dynamičnosti. Jinak obsazení se nemění. Teď pravidelně zkoušíme a 11. října nás čeká první poprázdninové představení,“ vysvětlil Lumír Olšovský s tím, že divaci jistě změny přivítají.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

17. 9. 2015 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.