(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Felix Slováček zkrášlovací procesy nepěstuje. Řídí se heslem Neřeš vrásky, hýčkej lásky!

O tom, že věk je jenom číslo se vedou neustálé debaty. Jak je to ale skutečně? Na to odpovídá knižní novinka Evy Filipové s názvem Neřeš vrásky, hýčkej lásky, která byla včera za účasti kmotrů Báry Štěpánové, Jany Švandové, Felixe Slováčka a jeho partnerky a současně ilustrátorky knihy Lucie Gelemové, Evy Hruškové a Jana Přeučila vyslána z hotelu Vienna House Anděl do světa.  

„Víte, já bych ten titul obrátil. Hýčkej lásky, neřeš vrásky. Tak by to mělo být správné. Když je člověk v pohodě, má vztah, který ho naplňuje tak asi opravdu neřeší, zda se mu na čele objevilo něco navíc. Je ovšem i fakt, že umění stárnout a tedy podivovat se nad zanedbatelnými změnami na exteriéru řeší spíše dámy. Já mezi svými kamarády žádného chlapa, který by chodil na nějaké zkrášlovací procesy, nechal si vytahovat kůži na hlavě nebo někde jinde, nemám. A ani já tomu neholduji. Ovšem, co nedělám já, nemusí být pravidlem pro někoho jiného, takže ano, kdo cítí tu potřebu, ať do toho jde,“ sdělil svůj názor na knížku o umění stárnout Felix Slováček.

„Mám dost hovorů o věku, kráse, o tom jak zhubnout, odstranit sebemenší vrásku, nemít nikde ani gram špeku. Je to jako s kofolou, řekl můj kamarád: Když jí miluješ, není co řešit.  A o tom to je. Život utíká a čas, který máme před sebou je třeba prožít, prostě jaký si život uděláme, takový ho máme. Chce to dbát o sebe, cestovat, sportovat, užívat si, obklopovat se příjemnými lidmi a zvolit úsměv jako životní postoj,“ má jasno autorka knížky Eva Filipová.

„Když mne Eva oslovila, abych vytvořila ilustrace s chutí jsem to přijala. A pozor. Je to sice dílko o u umění stárnout, ale zase se to nesmí moc nepřehánět. A není to jen čtení pro dámy, určitě i pánové si něco pro sebe najdou. Jak mi říkal Felix, vezme si tuhle knížku na přečtení s sebou na Slovensko, kam vyráží a uviďme, co řekne, až jí prostuduje,“ s úsměvem řekla Lucie Gelemová, jejíž ilustrace jsou, podle těch, kteří si knížku přečetli, stejně zdařilé jako její vtipný obsah.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

6. 11. 2019 13:00 Autor: VSy
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.