(Zdroj: facebook.com/George Clooney ) 8x FOTO

Fešák George Clooney slaví narozeniny.

Herec, režisér, producent a miláček žen každého věku George Clooney dnes slaví 54. narozeniny. Podle amerického časopisu People patří k nejpřitažlivějším mužům světa.

George Clooney se narodil  6.května 1961 v Lexingtonu, stát Kentucky. V mládí patřil k zapáleným hráčům baseballu a basketbalu. Na univerzitě studoval jako hlavní obor žurnalistiku, kterou nedokončil a začal se věnovat herectví. Známost  širokého  publika mu přinesla až nezapomenutelná  role Dr.Douga Rosse v seriálu  Pohotovost. A nabídky na filmovou práci se jen hrnuly. Začal točit filmy s nejznámějšími herci a režiséry.  Je dvojnásobným držitelem Oscara.

Clooney  se po prvním rozvodu dušoval, že se již nikdy neožení. Radši  si  místo  ženské   pořídil  originálního domácího mazlíčka – prase.  Pak ale  padla kosa na kámen  a nekrásnějšího herce Hollywoodu pro sebe urvala právnička  Amal , dnes již hercova manželka.

Dle informací z různých stran  připravila paní Clooneyová pro manžela narozeninový dárek v podobě koní pod kapotou. V garáži mu přistane krásné nové Porsche a to staré půjde do šrotu.

Georgey Clooney  je herecká hvězda se širokým fanouškovským zázemím.  Ženy ho chtějí mít doma a muži chtějí být jako on. George však patří jen své krásné Amal.

 

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

6. 5. 2015 10:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.