David Gránský, Anna Slováčková (Zdroj: Archiv Kapka medu pro Verunku ) 9x FOTO

Fešák Gránský má srdce na pravém místě. Na muzikálu přivítal děti z Klokánku

David Gránský, herec, zpěvák, moderátor a patron teplického Klokánku přivítal společně s dalšími herci v divadle Hybernia na rodinném muzikálu z dílny Pixa-pro Kapka medu pro Verunku děti z Klokánků z celé České republiky.

David v minulosti podporoval Klokánky z Teplic a Ústí nad Labem, nejen jako moderátor charitativní módní přehlídky pro teplický Klokánek, ale zhostil se také organizace křtu kalendáře O snech s fotografiemi dětí z teplického, dubského a ústeckého Klokánku. V loňském roce také vyzpíval šek na 50 000 Kč v show Tvoje tvář má známý hlas pro teplický Klokánek.

Pro děti bylo představení muzikálu Kapka medu pro Verunku obrovským zážitkem, při putování pohádkovou říší drželi všem protagonistům palce. A potlesk na konci? Ten byl pro všechny zaslouženou odměnou.

Po představení se děti setkaly v zákulisí s herci muzikálu a kromě Davida Gránského (princ Mirek) se s nimi ochotně vyfotografovali také Kamil Střihavka (král Jiřík), Anna Julie Slováčková (princezna Verunka) a Peter Strenáčik (myslivec Jirka).

Další představení muzikálu Kapka medu pro Verunku se hraje v Divadle Hybernia v neděli 9. dubna 2017 od 15:00 hod. Informace na: www.muzikalyprodeti.cz 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.