(Zdroj: Herminapress.cz ) 35x FOTO

Fešáky z Muže roku podpořily známé osobnosti! Jitka Asterová si otestovala svého finalistu záludnou otázkou. Na co se ho zeptala?

Oficiálním představením finalistů byl zahájen letošní, jubilejní 20. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2019. Dvanáctka mladých borců vzešla z tříkolového castingu a ve volnočasovém oblečení od firmy Koutný Prostějov, ve spodním prádle DMXgear a s brýlemi Optika Slavíková jim to opravdu seklo. To ocenily i přítomné známé osobnosti, které přišly kluky do pražského K.U. Baru Lounge podpořit.

Adepti na titul Muž roku 2019 se představili se svými patrony, mezi nimiž byli Uršula Kluková, Štěpánka Duchková, Klára Doležalová, Karel Voříšek, Pavel Trávníček, Kája Pavlíček, Zuzana Bubílková, Hanka Křížková a další známé osobnosti.

Svého svěřence podpořilo také duo Muž roku 2016 Josef Kůrka a herečka Jitka Asterová „Svého svěřence jsem si otestovala. Položila jsem mu velice jednoduchou otázku, a to, jestli si pamatuje jméno narození své maminky. Drobnost, kterou považuji za velice důležitou a pokud to ten chlap ví, o něčem to svědčí. Jinak musím konstatovat, že jsou kluci čím dál tím hezčí a hlavně, mají čím dál tím větší všeobecný přehled. Takoví se neztratí,“ řekla Jitka Asterová.

Na týdenní soustředění do Tuniska odlétají finalisté soutěže Muž roku už 15. května. Kdo z nich se stane Mužem roku 2019, se dozvíte při finále 23. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě. A komu můžete držet palce? Kdo je vaším favoritem?

1. Jan Liška, OSVČ, 24 let, Frýdek-Místek, 2. Václav Kršňák, gastromie, 29 let, Teplice, 3. Michal Majzner, zámečník, 22 let, Josefov, 4. Lukáš Moučka, technický dozor investorů, 26 let, Krupka, 5. Ondřej Kabeláč, učitel a výchovný poradce, 29 let, Tlustovousy, 6. Jan Solfronk, lektor, 29 let, Jablonec nad Nisou, 7. Jakub Chyňava, student, 24 let, České Budějovice, 8. Tomáš Vančura, OSVČ, barový catering, 26 let, Pardubice, 9. Immanuel Adenubi, student, 21 let, Praha, 10. Jiří Hemelka, tenisový trenér, 29 let, Prostějov, 11. Vojtěch Urban, podnikatel, 26 let, Vsetín, 12. Jan Tvrz, podnikatel, 26 let, Žatec

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

1. 5. 2019 11:30 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.