(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Filip Antonio sbalil Natálku Grossovou

Láska květe už asi opravdu v každém věku. Dokladem toho může být vztah dvanáctiletého Filipa Antonia s o rok starší Natálií Nelly Grossovou. A není to prý jen přechodná záležitost.

Oba „juniorští“ herci a zpěváci na něm pracují už delší dobu. Poznali se v muzikálu Mary Poppins, a jelikož jim to v něm okamžitě klaplo a sehráli se jedna báseň pokračují ve známosti dál.

„Fakt nám to spolu jde. Od Mary Poppins jsme jako dvojka účinkovali v dalších muzikálech a nikdy nebyl problém. A že je Natálka o rok starší? To chlap neřeší. Když se daří, drobnosti jdou stranou,“ s klukovskou bezprostředností vysvětlil Filip na křtu klipu Zkoušej to dál v Theatro Music Clubu. V něm, jak jinak hraje a zpívá se svou současnou osudovou děvou. A příběh je nasnadě, klip je o rodící se dětské lásce.  Skladbu složil Michal David, text je dílem Vaška Kopty, režisérem a scénáristou vydařené hudební novinky je Lumír Olšovský.

„Aby bylo jasno, já kluka mám. S Filipem je to vztah pracovní a samozřejmě i kamarádský. Vystupujeme spolu docela často, takže to ani jiné být nemůže,“ uvedla Natálka, kterou přišla podpořit na křest i maminka Šárka a nechyběla ani její starší sestra Denisa, kterou doprovodil přítel, v tomto případě skutečný a opravdový.

Mezi hosty slavnostního aktu byl i další páreček, Míša Nosková – Ondřej Bábor. Oba, jako tradičně s úsměvy na tváři, ovšem mužská polovina s lehce nakyslým. „Chtěli jsme na křest přijet na nové motorce, ale chybička se vloudila. Zkoušel jsem před pár dny, co umí a umí toho dost, takže jsem neodhadl napoprvé její sílu. Podjelo mi přední kolo a úraz, naštěstí ne život ohrožující, byl na světě,“ tentokrát s úsměvem přívětivým vysvětlil Ondřej.

31. 5. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.