Tanečník Filip Jankovič se přiznal, že přehnal silvestrovskou oslavu. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Filip Jankovič skončil na detoxu. Může za to alkohol?

Zpěvák a tanečník Filip Jankovič (29) nepatří mezi pravidelné slaviče a nasávače. Jak ale přiznává, když se pustí do juchání, tak to stojí za to, ovšem není to častěji, než maximálně jednou za rok.

„Letošního Silvestra jsem strávil se šestnácti kamarády v Nízkých Tatrách. Mýlil by se ovšem ten, kdo by si myslel, že hlavním cílem naší výpravy bylo lyžování. Byli jsme tam čtyři dny a začali jsme slavit hned 29. prosince, a když jsme se propili k Silvestru, skoro jsme nevěděli, jak se jmenujeme. A o to to bylo hezčí. My Češi a Slováci prostě na to máme, abychom si jednou za rok pořádně užili a zařádili,“ popsal nám nedávné radovánky Filip.

Nebylo to ovšem ani u kávy nebo dvojky vína v restauraci, ale na lehátku u jeho kamaráda Pityho v salonu Bello. Prostě tělo si vyžádalo detoxikační kúru a na ni jsou tu, podle Jankoviče, odborníci. A musíme potvrdit, že opravdu jsou. Filipu Jankovičovi zde poprvé v jeho životě reálně přiblížili, jak chutná bahno velkoměsta. A to doslova. Šéf salonu Pity pěvce a tanečníka napatlal od hlavy až k patě blátem, s výjimkou životně důležitých partií, a ponechal ho půl hodiny osudu. Pak přišla na řadu pořádná sprcha a…bylo dokonáno. Filip viditelně pookřál a s potěšením kvitoval, že zbytky toxinů z oslav jsou ty tam a opět cítí formu. 

„Do salonů chodím rád. Já zrovna nepreferuji vlastnoruční péči o svůj exteriér. Patřím k těm chlapům, kteří nemilují ranní dlouhodobé zkrášlovací pobyty v koupelně. Raději navštívím odborníky, kteří se o mě postarají, a já si jen lebedím. Nedostal jsem prostě do vínku starostlivost o sebe sama, takže se musejí v tomto směru o mě postarat jiní,“ dodal Filip Jankovič a ještě si nechal na závěr návštěvy v salonu vyladit svůj vlasový porost.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 1. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.