You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO VIDEO

Film Kráska a zvíře jde do kin

Podívejte se na film o filmu Kráska a zvíře, ve kterém se představuje velšský herec Luke Evans v roli povrchního a arogantního vesničana, který je rozhodnutý si Krásku vzít za manželku.  „Na Lukeovi Evansovi je zajímavá jedna věc,“ říká řežisér Bill Condon. „Má všechny předpoklady k tomu, aby roli Gastona zahrál velice dobře, ale kromě toho má ještě jednu vlastnost, vyplývající z toho, že strávil mnoho let na jevišti, jež je pro filmový muzikál naprosto klíčová, a sice tu, že ho herectví a zpěv ohromně baví. Pro tuhle roli se narodil.“ V českém znění dodá hlas Evansovi Roman Říčař.  

Kráska a zvíře je hraná adaptace animované klasiky Kráska a zvíře společnosti Disney, ve kterém velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Ve filmu hrají Emma Watson (Kráska), Dan Stevens (zakletý princ / zvíře), Luke Evans (Gaston), Kevin Kline (Maurice), Josh Gad (LeFou), Ewan McGregor (Lumiere), Stanley Tucci (Maestro Cadenza), Audra McDonald (Madame de Garderobe), Gugu Mbatha-Raw (Plumette), Hattie Morahan (čarodějka), Nathan Mack (Chip), Ian McKellen (Cogsworth), Emma Thompson (paní Konvičková). Režie: Bill Condon. 

Film má premiéru 16. března 2017 ve 2D, 3D i IMAX 3D s dabingem, 2D verze bude uváděná i s titulky. V dabingové verzi jsou písničky ve filmu (kromě závěrečné titulkové) přezpívány českými interprety.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 3. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.