You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na oficiální trailer k americkému snímku Steve Jobs. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Film Steve Jobs sklízí na předpremiérách úspěchy: V českých kinech bude v listopadu!

Za měsíc dorazí do amerických kin dlouho očekávaný biografický snímek Steve Jobs, česká premiéra je pak naplánována na 12. listopadu.

Film, k němuž psal scénář Aaron Sorkin (54) a režíroval ho Danny Boyle (58), se nezaměřuje jen na Jobsovo působení u společnosti Apple, ale zabrousí i do soukromého života a vztahů mezi otcem a dcerou Lisou.

Hlavní role se ujal irský herec původem z Německa Michael Fassbender (38), jehož obsazení se u fanoušků nejprve nesetkalo zrovna s kladným přijetím. Veřejnosti se nezamlouvala jeho vizáž, která je příliš vzdálená podobě skutečného Jobse. Přitom nyní je už Fassbender zmiňován jako jeden z adeptů na Oscara, snímek totiž během speciálních festivalových předpremiér sklízí úspěchy.

Steva Wozniaka, který s Jobsem založil v roce 1976 firmu Apple Computer, hraje kanadský stand-up komik Seth Rogen (33). Britská herečka Kate Winslet (39) zase ztvárnila Joannu Hoffman, šéfku marketingu Macintoshe.

Život charismatického Steva Jobse je zfilmován podle knižního bestselleru amerického novináře a spisovatele Waltera Isaacsona (63). Toho si Steve pro svůj životopis vybral poté, co mu byla v roce 2003 diagnosti­kována rakovina slinivky, na niž zemřel 5. října 2011 ve věku 56 let.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

11. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.