(Zdroj: archiv ) 7x FOTO

Film Všechno nebo nic nabídne krasavce i sexy ženy

Nový film na námět první z řady úspěšných knih nejprodávanější slovenské autorky Evy Urbaníkové Všechno nebo nic v těchto dnech spěje ke konci natáčení. Scénář autorka napsala s Martou Ferencovou, která zároveň snímek režíruje, a tak se dá očekávat, že si jej užijí zejména ženy.

 

„Chceme, aby to byl svěží, vtipný, současný film, už i knižní předloha je taková. Pracují na něm samí profesionálové, herci dávají do svých postav opravdu maximum, takže věřím, že se to povede. Vyhráli jsme si například hodně i s kostýmy,“ vysvětlila režisérka snímku s tím, že v kině bude určitě „na co koukat“. Ústřední dvojici hrdinek – kamarádek totiž hrají Táňa Pauhofová a Klára Issová, jimž se o styling tak trochu pomrkávající po filmech typu Sex ve městě nebo Ďábel nosí Pradu stará známý stylista Dušan Chrástek. Ale i další ženské role, které ztvárňují například Petra Hřebíčková, Zuzana Kronerová nebo třeba Vlastina Svátková rozhodně nezapadnou.

 

Co se týče mužské části osazenstva, tam se stylista taky vyřádil. Několik pohledných mužů, kteří se kolem hlavních hrdinek „motají“ našli producenti u nás, na Slovensku a v Polsku. „Tohle je docela unikátní projekt. Vzniká podle knížky, které se jen na Slovensku prodalo asi 200 tisíc kusů, a tak jsme co nejzajímavější herce hledali ve více státech,“ řekl jeden z producentů Igor Konyukov.

Krasavce, jenž zamotá hlavu Táně Pauhofové, tak nakonec ztvárňuje jeden z nejoblíbenějších polských herců Michal Žebrowski. Jeho konkurentem v lásce se stane další polský oblíbenec Pawel Delag a trio zásadních mužů hlavních hrdinek doplňuje domácí Ondřej Sokol. Divačky ovšem určitě potěší i pohled na Petra Vaňka či Luboše Kostelného ze Slovenska a tatínka jedné z hlavních hrdinek si dokonce zahraje Luděk Sobota.

31. 5. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.