(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Finále Miss Aerobik: Eva Decastelo tváří v tvář své noční můře!

Eva Decastelo moderovala akci, která podle všeho absolutně popírala její vyznávané životní stereotypy. Moderátorka se totiž ocitla v hotelu Olšanka na finále soutěže Miss Aerobik. Eva chvílemi vypadala, že jen z pohledu na mladá děvčata v pohybu dostane kopřivku, vše ale nakonec dobře dopadlo!

„Jsem absolutní lenoch! Přiznám se, že už vůbec necvičím. Nevím, co tady vlastně dělám, protože já jsem ráda, že zvládnu dýchat a jít z místa na místo. Co tady provádí tyhle kočičky, to je mimo mé chápání,“ nechala se Eva slyšet během finále. A její sebelítost byla na místě, protože finalistky ze soutěžní skupiny Missis aerobik byly věkově přibližně na její úrovni.

V porotě však zasedly celebrity pohybově nadanější. „Jsem ve fitku pětkrát do týdne a opravdu tam nechodím kvůli solárku,“ prozradila například porotkyně Dominika Mesarošová a nutno dodat, že výsledky jejího snažení se jí upřít nedají. Pohyb je nutností také v životě redaktorky TV Nova Veroniky Saskové. Ta se konkrétně aerobiku věnovala dlouhá léta.

Její kolegyně z poroty Anife Vyskočilová má zase portfolio bohaté díky břišním tancům. A nebyla by to Anife, kdyby klidně plynoucí večer neozvláštnila dotazem až filozofické povahy na jednu z finalistek: „Kdyby sis mohla vybrat, vzala by sis radši starýho, ošklivýho, ale bohatýho chlapa, nebo mladýho a chudýho?“

Vítězky ve všech třech kategoriích nakonec byly slavnostně vyhlášeny a Eva Decastelo si tedy potom za odměnu mohla i se svým moderátorským partnerem Michaelem Zimou odběhnout hodovat na posoutěžní raut. Snad to do plavkové sezóny Evička zvládne vyběhat. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

1. 6. 2015 12:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.