(Zdroj: Muž roku ) 10x FOTO

Finále soutěže Muž roku 2019 se blíží! Je vaším favoritem Jan Tvrz – finalista číslo 12?

Posledním finalistou z dvanáctičlenné party soutěžících o titul Muž roku 2019 je šestadvacetiletý podnikatel Jan Tvrz, soutěžní číslo 12. 

Jan je narozený ve znamení Býka a tito chlapi prý hodně pracují a málokdy si dopřejí odpočinek a zábavu. Honzovi se podařilo spojit vše dohromady. Podnikání je zároveň jeho největším hobby. „Můj největší koníček je pohyb obecně. Jakákoli sportovní aktivita. Své podnikání jsem založil na fitness a vše kolem toho,“ prozradil finalista číslo 12.  

Která ze slečen by si na Honzu Tvrze myslela, má šanci, je momentálně nezadaný. „S první láskou jsme dodnes kamarádi. Ale moje poslední láska skončila katastrofálně. Byl to největší omyl mého života,“ s úsměvem hodnotí svoje vztahy sympatický mladý muž.   

Jan Tvrz, který od soutěže Muž roku očekává hlavně zkušenosti s širokým publikem a s médii, si dosavadní průběh soutěže náležité užívá a poctivě se připravuje na finále. Pokud vyhraje, plán je jasný: „Skutečně řádně to oslavím se zbytek finalistů, protože pro mě jsme vítězové už teď všichni!“ 

Jak dopadne Jan Tvrz č. 12 v soutěži mužské krásy, se dozvíte 23. srpna při celostátním finále Muž roku 2019 v Městském divadle Náchod.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

 

10. 8. 2019 10:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.