(Zdroj: Muž roku ) 7x FOTO

Finále soutěže Muž roku 2019 se blíží! Zaboduje finalista č.11 Vojtěch Urban ?

S číslem 11 bude Vojtěch Urban bojovat v soutěži Muž roku o nejkrásnějšího muže v České republice. Urostlý blonďák podniká v oblasti zdraví a zdravotního životního stylu a je vidět, že dovede poradit i sám sobě. Přestože je Vojta narozený ve znamení vladaře Lva, je velký pohodář a optimizmus z něj doslova srší.

Vojtěch je momentálně nezadaný a svoje lásky vzpomíná v dobrém. „První láska byla plná citů, ale také poučení a poslední vztah mi zase pomohl dospět z kluka v muže,“ říká šestadvacetiletý finalista Muže roku.

Ve volném čase se Vojtěch Urban mimo jiné věnuje studiu a poznávání toho, jak funguje lidské tělo a mysl. Svoji účast v soutěži vnímá jako inspiraci pro své okolí. „Podle mě by měl být Muž roku hlavně vzorem a inspirací, a proto bych chtěl díky soutěži ukázat co nejvíce lidem, že být zdravý a cítit se ve svém těle skvěle není tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát.“

Pokud by Vojta Urban vyhrál, oslava by byla velice skromná. „Poděkuji svým nejbližším za podporu během přípravy, dám si skleničku dobrého vína a začnu přemýšlet nad tím, jak titul co nejlépe využít pro dobrou věc.“

Splní se finálové 11 Vojtěchovi Urbanovi jeho předsevzetí? To uvidíme při finále soutěže Muž roku 23. srpna v Městském divadle v Náchodě.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

 

9. 8. 2019 11:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.