Finalistky soutěže Supermiss 2016 (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Finále SUPERMISS 2015 je za dveřmi. Deset nejkrásnějších dívek si vyzkoušelo své umění za volantem.

V sobotu, 2.dubna, 2016, se v pražském hotelu Hilton rozhodne o tom, které krásky se ozdobí vítěznou šerpou a korunkou a zároveň získají titul SUPERMISS, MISS MOTORSPORT, MISS PRAHA a MISS TOURISM CZECH.

V průběhu slavnostního finálového večera představí desítka finalistek divákům svou volnou disciplínu, pohovoří s porotci a zapomenuto samozřejmě není ani na promenádu v plavkách.  A protože jedna z dívek získá titul MISS MOTORSPORT, bylo důležité prověřit jejich řidičské umění. Nestalo se tak sice za volantem nějakého závodního speciálu, ale motokáry na tréninkovém okruhu posloužil dané věci více než uspokojivě.

V naší fotogalerii se můžete podívat a samozřejmě posoudit krásu všech deseti finalistek.  S jedničkou je to Simona Borzíková, s dvojkou Lenka Čepeláková, trojku má Aneta Dědková, čtyřku Amálie Foltýnová, s pětkou bude soutěžit Monika Krpálková, s šestkou Saskie Olašáková. Dívka číslo sedm se jmenuje Paulína Pélyová, osmičku má Denisa Rosinská. Pavlína Ryšková má devítku a dívka číslo deset se jmenuje Natálie Stejskalová. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.     

31. 3. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.