Martin Šafařík (Zdroj: Archiv Martin Šafařík ) 8x FOTO

Finalista SuperStar pokřtí své nové CD v září v Praze

Kolem zpěváka Martina Šafaříka se toho děje v posledních dnech opravdu hodně. Ještě před vydáním svého debutového alba "Kolem nás", které je naplánováno na 31. srpna, natočil videoklip k písni "Friends". Natáčelo se ve Wake Parku na přírodním koupališti Náklo nedaleko Olomouce a i přes nepřízeň počasí se natáčení strhlo v jednu velkou party. Výsledek budou moct fanoušci zhlédnout začátkem září na Martinově kanále youtube.

20. září se Martin chystá pokřtít své debutové album v pražském klubu Alibi - Cocktail & Music Bar v Žitné ulici. Mezi hosty bude široká řada osobností českého showbusinessu a nebudou chybět ani kolegové Martina z řad finalistů SuperStar.  

„Už nyní mohu prozradit, že se nám na křtu společně sejdou minimálně dva vítězové této pěvecké soutěže," uvedl Martin. Pozvánku také obdržel bývalý manažer Freddieho Mercuryho Peter Freestone nebo Jiří Werich Petrášek. Nedílnou součástí křtu bude ochutnávka z nového CD, kterou Martin představí naživo ve formě malého akustického koncertu.

Martin se také připravuje s kapelou na řadu koncertů v rámci vánočních trhů po celé ČR, ale předtím však absolvuje během října turné pro základní školy v rámci Olomouckého kraje. V rámci tohoto turné vyšle každá škola jednoho žáka, který vystoupí s písní dle vlastního výběru. Na základě hlasování na Martinově facebookovém profilu pak fanoušci vyberou jednoho vítěze, který získá exkluzivní smlouvu pro natočení duetu s Martinem ve studiu.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 8. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.