(Zdroj: Herminapress.cz ) 30x FOTO

Fragile se Soňou Norisovou křtilo v Praze nové CD s věhlasnými kmotry a pod dohledem policie

Uznávaná slovenská vokální skupina Fragile, která v Česku oslnila na turné s R. Müllerem a již dva roky také samostatně zpívá světové a česko-slovenské hity bez použití hudebních nástrojů ve stylu „a cappella, pokřtila na koncertě v pražské Malostranské besedě svoje novinkové album Fragile Queen Symphony 2.

„Originál je prostě nepřekonatelný. Báli, jak to lidé vezmou, aby to nebrali jako nějakou opovážlivost, že si nevážíme to, co Queen udělali, jak to zpíval Freddie. To bylo samozřejmě nenapodobitelné. Chtěli jsme jen vzdát hold této muzice a lidé to i tak chápou. Hudba génia jakým byl Freddie Mercury zůstane nezapomenutelná“, svěřil se kapelník skupiny Braňo Kostka,

Role kmotrů nového cédéčka se ujali exkluzivní hosté Helena Vondráčková, Zdena Studénková a bývalý asistent Freddie Mercuryho pan Peter Freestone.

Jednu ze zpěvaček Fragile herečku Soňu Norisovou přišla podpořit i filmová mordparta jejích podřízených z veleúspěšného krimiseriálu Policie Modrava v čele s herci Michalem Holánem, Jaroslavou Bobkovou-Stránskou, Zdeňkem Palusgou a dalšími modravskými policisty. 

Koncert v Malostranské besedě je součástí Fragile CZ tour 2017.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 3. 2017 01:38 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.