You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na videoklip Zaz k singlu Si jamais j'oublie. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Francouzská hvězda Zaz přidává další koncert, v Praze vystoupí dva večery po sobě

Přesně jak se dalo očekávat, pražská koncertní zastávka francouzské zpěvačky a skladatelky Zaz (35), stanovená na neděli 29. listopadu 2015 ve Foru Karlín, se blíží vyprodání.

Díky obrovskému zájmu se pořadatelé rozhodli přidat druhý koncert, který se uskuteční o den později, tedy v pondělí 30. listopadu, opět v karlínském komplexu. Vstupenky jsou již v prodeji.

Pokud to máte do hlavního města daleko, pak si nenechte ujít příležitost navštívit koncert Zaz v Ostravě. Do tamní Ostrava Arény (bývalá ČEZ Aréna) zavítá zpěvačka v úterý 1. prosince.

Šansoniérka Zaz, vlastním jménem Isabelle Geffroy, přiveze do Prahy a Ostravy zbrusu nový koncertní program, který před českým a moravským publikem dostane šanci spatřit pouze francouzské, německé a japonské obecenstvo.

Zaz je známá pestrou a živelnou směsicí různých stylů, pohybuje se od jazzu k blues, od francouzských písniček po africké, andaluské, brazilské a latinskoamerické žánry. Někteří ji dokonce přirovnávají k legendární Edith Piaf, podobně jako ona totiž začínala kariéru coby pouliční umělkyně.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

23. 9. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.