V neděli jako host francouzské zpěvačky Zaz vystoupí v Praze Emma Smetana. (Zdroj: Herminapress.cz ) 3x FOTO

Francouzské zpěvačce Zaz budou předskakovat Emma Smetana, Ondřej Ruml a Elis

Po roce se do Česka vrací fenomenální francouzská zpěvačka Zaz (35). Ve dnech 29. a 30. listopadu v pražském Fóru Karlín a o den později 1. prosince v ostravské Aréně představí svůj zbrusu nový koncertní program postavený na loňském veleúspěšném albu Paris.

Zaz vystoupí za doprovodu své osmičlenné kapely na dosud nevídané scéně, která je přepravována ve dvou kamionech. Její technický doprovod čítá šestnáct lidí. Zaz si jako hosty svých koncertů vybrala na neděli 29. listopadu Emmu Smetana (27), na pondělí 30. listopadu Ondřeje Rumla (34) a v úterý 1. prosince to bude Elis (20), která Zaz předskakovala také na loňském koncertu v Praze.

Emma Smetana hraje na klavír a zpívá od dětství. Před rokem spojila síly s producentem Jiřím Burianem a výsledkem je album What l´ve Done, které vyjde v únoru 2016. Šansoniérku Zaz považuje Emma za jeden z nejoriginálnějších hlasů současnosti a zahajování jejího koncertu vnímá jako skvělou příležitost prověřit své skladby z nové desky.

Ondřej Ruml je všestranný muzikant a zpěvák. Do širšího povědomí se dostal úspěšnou účastí v pěvecké soutěži X Factor, kde ohromil svým talentem a skončil na druhém místě. Ondřejova vystoupení jsou velkým zážitkem už také proto, že při nich využívá efekt zvaný looper (smyčkovač), s pomocí kterého vytváří sám celé písně pouze svým hlasem.

Elis alias Eliška Mrázová je dvacetiletá česká zpěvačka a skladatelka. V anketě Český slavík 2014 zvítězila v kategorii Objev roku. Jejímu zpěvu dominuje především moderní americký feeling, v jejích písních ale najdete i ohlasy reggae rytmů nebo latiny.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 11. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.