herminapress.cz/Romana Marková (Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Franková se zbláznila a zahrála si na Pamelu Anderson

Česká Miss Gabriela Franková má toho hodně a trochu z toho blázní. Na své soutěži pro středoškolačky - MissOK (Miss středních škol Olomouckého kraje) naklusala na pódium v červených plavkách a s plovákem jako Pamela Anderson z Pobřežní hlídky

Na galavečeru MissOK, který moderovala hvězdná dvojice Lukáš Langmajer a Eva Decastelo a v porotě zasedly i Nikola Buranská, Tereza Skoumalová a Kamila Bezpalcová, měla svůj výstup i  miss Gabriela Franková. Před promenádou v plavkách finalistek soutěže vběhla na pódium a hosté měli možnost vidět její bujné čtverky v upnutých plavkách. Pánové na ní mohli oči nechat.

„Šlo samozřejmě o legraci. Začala hrát legendární hudba z Pobřežní hlídky a já si zahrála na Pamelu. Měla jsem plováček a šla na pódium. Lukáš Langmajer a Eva Decastelo si ze mě dělali srandu, že na to jsem už stará a mám to přenechat středoškolačkám. Tak jsem se zase sebrala a šla zpět do zákulisí. Pak už nastoupily v plavkách naše hezké finalistky,“ přibližuje událost Franková. 

Finálový večer byl završen dražbou foto obrazů finalistek. Dražby se ujal Martin Zach, na jehož občanské sdružení výtěžek putuje. Vybralo se 41 tisíc a peníze budou putovat na hipoterapii pro hendikepované děti v Olomouckém kraji.

24. 3. 2015 10:00 Autor: red
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.