(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Gábina Bártová čte před spaním dceři horory. A co na to Vášek?

Hvězda včerejšího slavnostního otevření Instituto Ganassini salonu měla být, mimo jiné, též Gábiná Bártová, jinak manželka hvězdy Hudebního divadla Karlín Vaška Noida Bárty. Jako mnoho dalších (Vígnerová, Verešová) však přišla pozdě, avšak na rozdíl od uvedených dam ze sebe vysoukala reálnou omluvu:

„Mě zdržel Smolíček Pacholíček. Četla jsem naší dceři Terezce tuhle trochu hororovou pohádku, jak se zlotřilé jezinky dobývaly do garsonky malého Smolíčka. Vašek totiž pospíchal na představení do Hudebního divadla Karlín, takže jsem četla tento akční dětský příběh tentokrát já. Smolíček pacholíček se líbil a malá usnula docela brzy. Pak nastoupila babička a já jsem mohla přijít sem,“ vysvětlila Gabriela Bártová a zasedla do jednoho ze zkrášlujících křesel.

Jedním z pánů, kteří salón pravidelně navštěvují, a na večírek přišel, včas byl Jaro Smejkal. „Jsem zdejším pravidelným návštěvníkem. Chlap by měl vypadat dobře, takže když na mě tady zapracují, nemám problém. Kosmetičky i kadeřnice se na mě vyřádí, já pak mohu s dobrým pocitem jít plnit své pracovní povinnosti,“ nechal se slyšet zpěvák a moderátor.

30. 9. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.