(Zdroj: Herminapress.cz ) 13x FOTO

Gábina Kratochvílová s Ivou Pazderkovou promluvily o svých intimních partiích! Co tam skrývají?

Soutěž Dívka roku se blíží do finále a dvanáct děvčat dnes v Praze podstoupilo preventivní vyšetření mateřských znamének. Na kliniku BcD Clinic je doprovodily Iva Pazderková a Gábina Kratochvílová. Holky se s holkami skvěle bavily a opadl tak stres ohledně výsledků testů rizikových znamének.

„Mám jednu pihu, která se blíží intimním partiím, ale zase je nevzhledná vůči prádlu. Takže nemůžu posoudit, jestli to Filipa přitahuje nebo ne. Ví, že to ke mně patří, stejně jako jizvičky. Není na pihy vysazený, on mě má prostě rád celou,“ zasnila se na klinice Gábina Kratochvílová, která do roka plánuje svatbu, a nedávno absolvovala se snoubencovými rodiči dovolenou v Maďarsku. „Svatba bude až příští rok a čím dál víc mě to štve. Teď na jaře se mi vdává spousta známých a já to chodím obhlížet a přemýšlím, jaké to asi bude, až tam budu stát já. Nemůžu se dočkat, bohužel, to místo na Vysočině, které chceme, bude volné až v roce 2016,“ smutnila na oko Kratochvílová a věnovala se finalistkám Dívky roku.

Gábina právě tuto soutěž před lety vyhrála. „Na základním kole mi řekli, že jsem kuře, a to jsem tehdy měla dlouhé světlé vlasy. Navíc jsem vůbec nebyla za slečnu, měla jsem úplně poprvé podpatky a konečně mi vytrhali obočí. Byla jsem třináctiletá holčička a tyhle věci nikdy předtím neřešila. Od té doby mi lidé říkají, že jsem se dost zklidnila a z dítěte se stala slečna,“ dodává Kratochvílová. Ta se na klinice zdržela trochu déle, měla totiž konzultaci u paní doktorky. „Na zádech mám větší znaménka a v létě je mažu jako blázen. Taky na břiše mám tři pihy pod sebou, jsou dost zvláštní, jako souhvězdí. Navíc přibývají, tolik znamínek jsem neměla nikdy v životě,“ krčila Gábina bezradně rameny.

Souznila s ní také Iva Pezderková, která si hlavně kvůli pihám vytrpěla své. „Do osmnácti jsem se jich snažila zbavit. Až mi v maturitním ročníku spolužák řekl, že s pihami vypadám líp než ve skutečnosti. Není to úplně ideální kompliment, ale potěšilo mě to a splnilo svůj účel,“ míní Pazderková a dodává, že také piha na dobrém místě může splnit svůj účel. „Chlapi znamínka považují za přitažlivá, já sama jsem se s tím setkala. Mám totiž takový Bermudský trojúhelník v oblasti solaru a měl úspěch,“ říká Pazderková záhadně.

Herečka překvapila hlavně platinovými vlasy. „Mám dost zvláštní a houževnatý červený pigment na vlasech, který se špatně barví. Moje kadeřnice musela najít barvu až v Americe. Takže o něco málo silnější přípravek a už by to byla kyselina,“ žertovala rozpustile Pazderková s finalistkami Dívky roku.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

13. 5. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.