Gabriela Lašková (Kratochvílová), Hana Kynychová (Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Gábina Lašková a Hanka Kynychová zbrojí na Česko-Slovenský ples. Jen šperky budou za sta tisíce korun!

Moderátorka Gabriela Lašková a fitness trenérka Hana Kynychová se pár dní před uskutečněním Česko-Slovenského plesu vypravily ke své dvorní zlatnici a šperkařce Jitce Kudláčkové. Ta pro ně měla připravené šperky, které by mohly ozdobit plesové róby obou dam.

„Já si ohledně výběru šperků nechám poradit od odborníka. Musí mi ladit k šatům, které mi na Česko–Slovenský ples nachystala návrhářka Beáta Rajská. Nechci prozradit, jaké budou, to je překvapení. Povím jen, že šaty jsou černé a podle toho budeme ve finále vybírat šperky,“ prozradila sympatická Gabriela Lašková, kterou na ples doprovodí manžel Filip.

„Chlapi to mají jednodušší. Manželovi visí smoking ve skříni. Jen mu přežehlím košili a může jít. Jediný šperk, který nosí je snubní prsten. Je na něj náležitě pyšný a rád se s ním chlubí. Teď si ho něčím poškrábal a moc ho to mrzí. Ale ve zlatnictví u Jitky Kudláčkové mu ho zase dají do pořádku,“ práskla s úsměvem na manžela Gabriela Lašková.

To Hana Kynychová svoji sportovní postavu zahalí do róby z dílny Pavla Filandra, s kterým navázala spolupráci a v jeho šatech bude mít letos premiéru.

„Já jim říkám paví šaty. Opravdu hrají barvami pavích per. A na Jitce nyní je, aby mi k tomu vybrala vhodné šperky. Budu mít náramek, náušnice, prsten, náhrdelník všechno bratru za 350 tisíc. Je to nádhera,“ kochala se blyštivými klenoty Hana. Snubní prsten by ale kvůli nějakému diamantu nesundala.

„Snubní prsten sundávám jen výjimečně. Když ho mám na prstě, mám pocit, že je manžel pořád se mnou,“ vysvětlila Hanka. Přesto půjde na ples bez manžela, pouze v doprovodu své kamarádky Katky. 

„To je pravda. Manžel zůstává doma. Někdo musí hlídat holky. Přestože jejím devět, nechceme je nechávat doma samotné. Pak jim to budu vyprávět,“ dodala Hanka Kynychová a už se jen věnovala výběru správných doplňků.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 2. 2017 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.