(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Gabriela Franková: Taťka mě učil box. A dobře udělal!

Posledních pár týdnů měla dost hektických.

Doháněla školu, a jak s úsměvem potvrdila, tak úspěšně a teď chystá jako organizátorka Miss Olomouckého kraje, která bude zanedlouho, 21. března. Navíc hodně pendluje mezi Prahou a Olomoucí a také zajíždí za rodiči do Brna. Prostě honička. O kom je řeč? O loňské České Miss Gabriele Frankové jedné z ozdob oslav pětatřicetin Davida Novotného v Divadle Semafor. Aktivita je sice hezká věc, ale co přítel, nebrblá, že jeho „miska“ má až tolik nabitý program?

„Nebrblá, hodně mě doprovází, takže času spolu trávíme docela dost. Je i taková moje ochranka,“ vysvětlila Gabriela, které než stačila dokončit větu, přítel skočil do řeči. „Tak úplně to není. Gábinka má dost ostré lokty, takže se dokáže bránit sama, ale někdy jí pomůžu,“ doplnila mužská polovice páru.

„Přiznávám, že něco z obranných činností bych zvládla. Když jsem byla malá holka, tak mě taťka učil box, což se v životě určitě neztratí. Já se rány nebojím a jednou, to bylo v Turecku jsem jí i uštědřila, když jsem se bránila. To se mi tahle znalost vyplatila,“ s úsměvem prozradila Franková. A kam se chystá, po pracovních povinnostech, Česká Miss na dovolenou?

„Zatím to ještě řešíme, ale já i přítel bychom chtěli projet francouzskou riviéru. Ne sami, ale vzali bychom s sebou i rodiče, takže takový velký zájezd,“ dodala Gabriela Franková.

3. 3. 2015 11:15 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.