(Zdroj: Archiv Police Symphony Orchestra ) 4x FOTO

Galakoncert k 10. narozeninám Police Symphony Orchestra v Lucerně: Jan Cina, Dasha, Vendula Příhodová a další

Losers Cirque Company, Jan Cina, Balet Národního divadla, pianista Václav Tobrman, Miloň Čepelka, Vendula Příhodová, Kühnův smíšený sbor, Brass Avenue…  Galakoncert Police Symphony Orchestra ve velkém sále Lucerny 12. ledna ozdobí řada vzácných a vítaných hostů. Vlastně gratulantů, protože Police Symphony Orchestra, soubor nadšených amatérských muzikantů z Police nad Metují, v Lucerně odstartuje oslavy 10. výročí svého založení.  Na programu je hudba napříč žánry – pop, rock, filmové melodie, jazz, klasika… takže každý z návštěvníků koncertu si přijde na své.

Zájemci o koupi vstupenek by neměli příliš váhat, vstupenky k sezení byly vyprodané již po 12 hodinách a z předprodeje rychle mizí i ty zbývající na stání.

Police Symphony Orchestra založila v roce 2010 v Polici nad Metují tehdy čtrnáctiletá Petra Soukupová se svým bratrem Jakubem. Dnes orchestr působí pod vedením Joela Hány, Věry Vlčkové a sdružuje mladé muzikanty a další dobrovolníky z celého Královéhradeckého kraje. Všichni se mu věnují ve svém volném čase bez nároku na jakýkoliv honorář. Dosud odehráli přes 110 koncertů, včetně mnoha benefic. Podpořili opravu varhan v Polici nad Metují, koupili noty v Braillově písmu pro nevidomého trumpetistu Marka a od roku 2014 organizují benefiční koncerty pro Nadační fond Hospital Broumov. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz  

 

10. 1. 2020 15:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.