(Zdroj: Herminapress.cz ) 17x FOTO

Gay roku zná finalisty. Kterého si zvolí naše celebrity

Známe deset finalistů soutěže Gay roku. V úterý 17. března byli ve vinohradském klubu Farrango oficiálně představeni. Ptali jsme se celebrit, kdo z finalistů je nejvíc zaujal a co si vůbec o této soutěži myslí.

Gay roku bude mít letos premiéru a tak nás zajímalo, jaké typy porota vybere. Nakonec tu je od každého něco. Od svalovců a potetovaných chlapů až po kluky s dětskou tváří. Český zpěvák Jan Bendig přišel na akci spolu se svým partnerem. I tak se ale nestyděl kluky komentovat. „Mám favorita, je to ten nejstarší,“ přiznal Bendig. Tatínkovské typy ho ale prý jinak moc neberou: „To jenom tenhle, on je doslova sexy.“ Ukázalo se, že Jan je hodně skromný. Prý by se do takovéhle soutěže nepřihlásil, protože se sem vzhledově nehodí.  

Ani další člen poroty, známý český fotograf Robert Vano, by si na to netroufl. „Nešel bych do žádné soutěže. Ne jenom soutěže krásy, ale ani do fotografické, protože bych měl mindráky, že nevyhraju,“ odhalil svou osobnost Vano. I on má své favority. A to rovnou tři. Nechtěl ale prozradit koho, aby nikomu neukřivdil. Tak si budeme muset počkat, který z kluků to u něj vyhraje.

Soutěžící nám zhodnotila i Anife Ismet Vyskočilová Hassan. Která na sebe opět strhávala veškerou pozornost, jak už je zvykem. A to nejen svou osobností, ale i obřím výstřihem! Sama má mezi přáteli spoustu homosexuálů, ale soutěže tohoto typu nebere vážně. Bere je jenom jako možnost vidět se s lidmi, se kterými se jindy nepotká. „Takže příště možná půjdeme na lesbičku roku a zase se potkáme všichni a hotovo. Neberu ty soutěže vážně, ale beru to jako párty. Proč ne,“ přiznala Anife. Svého favorita nemá. Ale u chlapů ji víc zajímá charisma, než vzhled. Prostě to, jak umí „kecat“ a jak se na ní podívá. I když přiznává, že svalovci ji nikdy moc nebrali. „Svaly, hmota, co s tím mám dělat. To mám vařit nebo co?“ reagovala svým typickým způsobem energická Anife.

Se soutěží je spojena i řada dalších známých jmen. Mezi porotci nebudou chybět třeba moderátor Aleš Cibulka a jeho partner, dabér Michal Jagelka, stylista Filip Vaněk nebo zpěvák Jaro Smejkal. Finálový večer pak odmoderují Eva Decastelo a Jan Jakubec. Na vítěze si tak musíme počkat až do 13. června 2015, kdy proběhne v pražském klubu Mecca finálový galavečer. 

18. 3. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.