Zpěvák Norbert Peticzký má štěstí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

George Clooney fandí Norbertovi. Kdo se tím může pochlubit?

Skleničkou šampáňa připil George Clooney na úspěch klipu k písničce Čo sa stalo nám, který točil včera celou noc finalista soutěže Hlas Česko Slovenska 2012, zpěvák Norbert Peticzký. A jelikož „dílo“ vznikalo v muzeu voskových figurín Grévin byl, bohužel, oblíbený herec z vosku.

„Nevadí, je fajn se pohybovat mezi slavnými a významnými herci, zpěváky a sportovci. Kdy jindy by mohl člověk potkat na jednom místě tolik osobností. Jsou to fantastické sochy, I když jen voskové. A proto, když jsem to tu dříve viděl, jsem si řekl, že je chci mít ve svém klipu. Náš režisér a kameraman v jedné osobě se třeba nechal zvěčnit s bojovně naladěným Belmondem, a bude mít kliku, když něco zvrtá, že je tenhle chlapík také z vosku a neocení jeho práci pěstmi,“ s úsměvem uvedl Norbert. Parťačkou na place, i když nezpívající, mu je Nikol Kouklová

„Vybral jsem si jí, protože je krásná, je výborná herečka a blogerka. Je pro mne symbolem mladé, úspěšné a cílevědomé ženy. A s takovými lidmi rád spolupracuji,“ doplnil zpěvák.  O čem klip bude? „Je to příběh a písnička o dívce, která si idealizuje partnera a na konci příběhu lásky zjistí, že ideální partner neexistuje a že jím může být jedině ona vosková figurína, která je dokonalá,“ vysvětlil zpěvák Norbert Peticzký.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 1. 2016 14:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.