Karlovy Vary nežijí jenom filmy, ale i golfem. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Golfové Vary: Po ránu na greenu? Umělci, sportovci, miliardář i prezident!

K filmovému festivalu v Karlových Varech neodmyslitelně patří i golfové turnaje. Už v osm hodin ráno se na hřišti Olšová Vrata začali objevovat první hráči. Nechyběl mezi nimi samozřejmě prezident festivalu Jiří Bartoška (68), o němž je známo, že je to vášnivý golfista.

Tradiční golfový turnaj si nenechala ujít herečka Jana Švandová (68), která se v klubovně hned přivítala právě s Jirkou Bartoškou. „Jestli to budeš hrát tak, jak ti to sluší, tak já už to dneska můžu jít rovnou zabalit,“ vysekl jí poklonu gentleman Bartoška. Ten si zahrál ve flightu se svou ženou Andreou, slovenským miliardářem Vladem Sotákem (60) a lyžařem Ondřejem Bankem (34).

„Musím si najít ten se šťastným číslem,“ uvažoval Bartoška strategicky při výběru golfového vozítka a nakonec se rozhodl pro číslo tři. Herec byl ve skvělé náladě, přestože toho prý moc nenaspal, plnit všechny prezidentské povinnosti je zkrátka náročné.

Na greenu jsme potkali i usměvavého kněze Zbigniewa Czendlika (50), jenž se rozhodl pro hru s Miss Golf 2013 Kateřinou Klausovou (23). „Po boku tak půvabné dámy to bude krásná hra,“ radoval se Czendlik. Kateřina pyšnící se handicapem 5, kterou přišel podpořit tatínek, si na turnaj pořídila zbrusu nové hole a ty si včetně míčků nechala pro štěstí označkovat svým monogramem.

Překvapením byl fotbalista Karel Poborský (43), neboť jej málokdo poznal na první dobrou. Poborský si totiž přes léto pěstuje plnovous. „Nechávám to růst a po létě uvidíme, jestli bude potřeba to nějak sestříhat. Roli v Trosečníkovi jsem opravdu nedostal,“ smál se zarostlý Poborský, který jezdí na festival do Varů každoročně.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 7. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.