(Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Gondík, Bárta, Vágner řádili jak malí kluci. Bendová jim k tomu asistovala.

Tito tři a spousta dalších si nenechali ujít otvírací den 19. ročníku mezinárodního veletrhu motocyklů a čtyřkolek Motocykl 2015 na pražském Výstavišti v Holešovicích. Krásným strojům neodolaly i zástupkyně něžného pohlaví.

Pánové Dalibor Gondík, Vášek Noid Bárta, Standa Bekovec , Petr Vágner a i obávaný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se již nemohli dočkat. Vždyť motorky a vše kolem je jejich obrovský koníček a rádi jezdí s větrem ve vlasech. Dalibor Gondík se směje „ Žádný vítr ve vlasech, pěkně pořádnou přilbu. Na bezpečnost při jízdě dbám především.“ A vzhledem k svému onemocnění doufá , že se letos sveze a svůj silný stroj si užije.

Cenné rady dolovali pánové a dámy z profesionálních jezdců Karla Abrahama a Karla Hanika. Ti neváhali a hned nadšence posadili na motorku a klopili zatáčku. Křehká Eva Decastelo musí ještě ale potrénovat, protože silnice je přece jenom tvrdší než koberec ve výstavním areálu.

A co odvedlo od plotny k motorkám šéfkuchaře Zdeňka Pohlraicha? Jak jinak, za vším hledej ženu. Manželka Zdeňka říká: ,, Už jako malá holka jsem motorky měla ráda. Vedl mě k tomu tatínek, který na motocyklech závodil. A svého manžela jsem k motorkám zase přivedla já. Stal se z toho náš společný koníček“.

9. 3. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.