(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Gondíková s Langmajerem v muzikálu Mamma Mia! Proč spolu milenci nepromluví?

Adéla Gondíková (41) přijala roli Tanyi v muzikálu Mamma Mia! Znamená to pro ni, že se bude v divadle potkávat se svým partnerem Jiřím Langmajerem, mimochodem dnes slaví 49. narozeniny, který v muzikálu účinkuje také. Gondíková však tvrdí, že žádné laškování probíhat nebude.

„No ale my tam spolu nic nemáme. Podle mě se ani nepotkáme, dost možná ani v zákulisí, máme každý jinou šatnu. Takže spolu nebudeme v práci mluvit, to až doma,“ míní Gondíková. Že by se s Langmajerem v zákulisí Kongresového centra vůbec nepotkávala, je přitom krajně nepravděpodobné.

Herečka si kus přišla omrknout na poslední představení v letošní sezóně a s sebou vzala také dcerku. Adéla nicméně přiznává, že se na novou roli moc těší.

„S rolí jsem maximálně spokojená, tuhle jsem si chtěla asi zahrát nejvíc. Tanya je vtipná baba s plastikama. Zpívám jenom herecky, na nic většího bych ani neměla,“ říká skromně Gondíková. „Byla jsem tou nabídkou hodně překvapená, až zaskočená. Mám teď hodně jiné práce, takže jsem zvažovala, jestli to vůbec zvládnu časově.“

Nakonec ale podle všeho zvítězila Adélina touha zkusit velké pódium, velký muzikál a hlavně sladit s Langmajerem pracovní dobu. I když, jak to tak vypadá, slavný pár si práci domů tahat nehodlá.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

3. 6. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.