Moderátor, herec a muzikant Dalibor Gondík s koučkou Lenkou Černou. (Zdroj: Stream.cz ) 2x FOTO

Gondíkovi změnila život tahle blondýnka: Dalibore, to přece není tvoje manželka!

Neuvěřitelné proměny Dalibora Gondíka (45) si nelze nevšimnout. Již několik let na sobě tvrdě dře a je to znát. Cestu k lepšímu fyzickému i psychickému zdraví mu ukázala koučka Lenka Černá (33), známá z internetové televize Stream.cz, která právě vydává druhý motivační diář Restart, na jehož křtu nemohl moderátor chybět.

Gondík před časem našel na internetu pozvánku do Školy pro ženy, která ho zaujala natolik, že se na její zakladatelku Lenku Černou obrátil s dotazem: „Proč není i pro muže?“ Slovo dalo slovo a Dalibor se s pocitem, že prolomil pomyslnou bariéru a usedl na místo, kde do té doby sedávaly jen ženy, stal pravidelným návštěvníkem konzultací.

„Setkání s Lenkou mě dost ovlivnilo, skutečně mi restartovala život. Diář jako každodenní příručku pro všechny, kteří usilují o totéž, proto považuju za geniální nápad. Je pravda, že se v něm asi lépe najdou ženy, protože chlapi nebývají tak důslední, ale mě osobně moc baví,“ pochvaluje si herec a muzikant.

Diář je psán odlehčenou formou, navíc všechno, co koučka popisuje, má vyzkoušené sama na sobě. „Stoprocentně se řídím tím, co radím. Nikdy bych lidem neporadila nic, co nemám ověřené. Všechny ty techniky, ať už z hlediska zdraví, nebo osobního růstu, vždycky nejdřív zkouším na sobě,“ uzavírá Černá.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 10. 2015 18:30 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.