(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Gott skončil v nemocnici. Je to vážné?

Přestože se v posledních několika dnech spekulovalo, že Karel Gott má zdravotní problémy, údajně se srdcem, opak je pravdou a viditelně má formu. Zpěvák totiž neskončil na kardiologii, ale v rehabilitačním centru berounské nemocnice. Ovšem už vůbec ne proto, že by potřeboval zdravotnickou pomoc, ale byl největší hvězdou slavnostního otevření zmíněného zařízení.

„Je to tu pěkné a co do kvality, ač jsem v tomhle oboru laik, bezesporu jde o špičkové centrum. Rád jsem přijal pozvání, abych tu zazpíval, protože podobných areálů, plných špičkového vybavení není u nás mnoho,“ nechal se slyšet Gott a pak už bavil početné návštěvníky centra svými písničkami.

Se svou trochou do mlýna přišla i dvojice Roman Ondráček a Miloš Pokorný neboli Těžkej Pokondr. Oba pěvci po vystoupení důkladně prošmejdili celý objekt a protáhli dokonce těla na žebřinách.

Ani Monika Bagárová po své minikoncertu neodolala a vyzkoušela si aktivně celou řadu rehabilitačních přístrojů a pomůcek, stejně jako Tereza Kerndlová. Jen Rytmus přešel kolem bez většího zájmu a místo rehabilitace se nechal odborně prohlédnout zdejším primářem.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausin.

15. 6. 2015 10:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.