(Zdroj: Herminapress.cz ) 29x FOTO

Gottová: Mě poslouchá pes a já poslouchám manžela

PRAHA –Prý to tak mají rozdělené a zařízené a zcela jim to vyhovuje. Ivana Gottová je šéfkou jejich domácího „zvěřince“ a naopak, jak tvrdí, jejím osobním velitelem je Karel.

„Je to tak. Mě tedy hlavně poslouchá naše Stela, a musím se pochlubit, že na slovo. No a já zase poslouchám manžela. Samozřejmě velím i rybičkám, želvám a kočce, ovšem přiznávám, tito tvorové už tolik, z pochopitelných důvodů, na mne nadají,“ se smíchem uvedla Ivana, která dorazila spolu s manželem a zmíněnou čtyřletou psí dámou na 12. ročník slavnostních promocí psích studentů – Super den 2014.

„Já si Stelu, předcházím, nebo dobrá, trochu jí rozmazluji. Semtam jí nabídnu nějaký ten pamlsek, a to ke mně letí jako splašená. Když ale kategoricky zavelím – Stelo k noze – nic se neděje. Dělá, jako by neslyšela a příkazy ignoruje. Asi nejsem ten nejlepší psí pedagog,“ přiznal s úsměvem Karel Gott.

Minizoologická zahrada u Gottů se, podle tajné informace od Ivany, rozroste v dohledné době o dalšího člena. „Chtěla bych kočce pořídit kamarádku nebo kamaráda. Tím ale už opravdu s chovem zvěře skončíme. Stela zůstane určitě sama. Jednak si s kočkou docela rozumí a za druhé bych zřejmě péči o tak početný zvěřinec už opravdu nestíhala,“ dodala Ivana Gottová.

17. 9. 2014 00:17 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.