(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Gottová si odskočila od úklidu za „plyšáky“

Oblíbené postavičky plyšáků v čele s populárním Elmem zavítaly do pražského Divadla Hybernia, kde představily rodinnou muzikálovou show Elmo hraje dětem – Sesame Street Live! A hlediště se bavilo, jedno zda v něm zasedli caparti nebo jejich rodiče

„Karel odcestoval na koncert do Německa a já jsem se věnovala domácím pracem, lépe řečeno hloubkovému jarnímu úklidu. Když se ovšem naskytla příležitost vidět tuhle partičku ne v televizi nebo na dévédéčku, ale živě, vzala jsem Nellinku, Charlottku a jejich kamarádku Klaudinku a odskočila si s nimi od jarního úklidu za kulturou,“ vysvětlila Ivana.

Prý v tom ale byla i trocha nostalgie. Elma sledovala s manželem a dcerami, když byly malé a teď se naskytla možnost zavítat i mezi opravdové plyšáky. „Bylo to parádně udělané představení, u nás spokojenost,“ dodala Ivana Gottová.

Poprvé v životě navštívila divadelní představení i skoro tříletá dcera moderátorky Kristiny Kloubkové, samozřejmě v doprovodu maminky, a obě dávaly nepokrytě najevo, že Elmo je jejich krevní skupina. „Vůbec jsem nečekala, že bude Jasmínka tak nadšeně reagovat a prožívat ten muzikál. Neusnula, nezmohlo jí to, ale naopak docela se rozdováděla,“ okomentovala dění v Hybernii Kloubková a po děkovačce se stejně jako klan Gottových nechaly dámy s populárními plyšáky vyfotit.

23. 3. 2015 12:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.