(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Gránský promluvil o odvrácené straně slávy: někteří fanoušci to nemají v hlavě v pořádku

Dvojice David Gránský a Eva Burešová patří neodmyslitelně k Hlasu Československa. Nemohli chybět na party v klubu La Loca. Oba si talentovými soutěžemi prošli a mají tak spoustu zkušeností s fanoušky, kteří si finalisty oblíbí.

„Fankluby jsou hodně pomíjivé. Fanoušci přesedlávají, dají na to, když je člověk vidět a nemají trpělivost vyčkávat, když se nic neděje. Většina z nich bohužel žije z toho, co je v televizi. Málo jich zajde do divadla,“ říká David. S neodbytnými fanoušky má vlastní negativní zkušenost.

„Honilo mě asi pětadvacet Romů na Andělu, to bylo těsně po mém účinkování v soutěži. Chtěl jsem jít v klidu do kina a oni za mnou utíkali až k té pokladně a křičeli. Bál jsem se jich,“ přiznává David.

Jeho kolegyně Eva Burešová je na tom podobně.

„V téhle chvíli řeším člověka, který chce trochu víc, než je zdrávo. A není to jen formou korespondence. Lidé si totiž myslí, že jsme stejní, jako v televizi. Běžně na mě křičí Renato,“ říká Eva a dodává, že jí občas na Facebooku od lidí přicházejí podivné zprávy.

„Když byla v televizi epizoda Gymplu, jak je má postava v nemocnici, tak se mě lidé ptali, jestli už jsem v pořádku. Psali mi na Facebook, že mi přejí, abych to zvládla.“

David jí dává za pravdu.

„To mi lidé psali taky. Psali: 'Je to Tereza, Davide, Tereza jí dala drogy do pití!!!'“

Eva přesto nehází všechny do jednoho pytle a říká, že sláva má i své kladné stránky.

„Po mé účasti v talentové soutěži jsem šla večer po Václaváku a naproti mně šel kluk. A najednou se vracel, běžel za mnou, jestli to náhodou nejsem já. To bylo příjemné.“

Evu prý v Hlasu nejvíce baví Marta Jandová.

„Některé fóry zkrátka žena říct neumí tak, jako je řekne muž. Martička tohle umí. I když je to prasárna a vyloženě chlapská věc, tak ona to podá tak, že to nepůsobí blbě,“ říká Eva.

Davida zase překvapil Majk Spirit. „Myslel jsem si, že je to nafoukanej blbeček, ale je to krásnej a chytrej chlap.“

Oba se ale shodují v tom, že nejlepší je, že jsou se soutěžícími podobné věkové kategorie.

„Můžeme s nimi kalit na baru a nevypadá to tak blbě, jako u Michala Davida,“ směje se dvojice moderátorů.

3. 6. 2014 02:07 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.