Sandra Nováková září štěstím, bude mít miminko. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Gratulujeme! Herečka Sandra Nováková čeká své první dítě

Herečka Sandra Nováková (33), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě či filmu Pusinky, oznámila, že je těhotná. Čeká své první miminko. Otcem je její přítel, osmadvacetiletý režisér Vojtěch Moravec.

Radostnou novinkou Sandra zaskočila reportérku VIP zpráv, která se jí na tradičním Barování, které Nováková s Filipem Rajmontem pořádá, optala, co ona a děti. „Já jsem v pátém měsíci,“ odvětila zvesela herečka. "Jsi fakt první, komu jsem to řekla, ale jenom proto, že jsem v takové euforii," dodala ještě nastávající maminka.

Sandra Nováková má pro filmaře nejspíše slabost. Zasnoubená byla s producentem Janem Nejedlým (44), ze svatby však nakonec sešlo. Nejedlý byl odsouzen na pět a půl roku nepodmíněně za podvody, kdy v minulosti nasekal dluhy ve výši padesát miliónů korun, trest si odpykává druhým rokem v pankrácké věznici.

S o pět let mladším Moravcem, který je režisérem Vinařů, chodí od roku 2013. Když Vojta na jižní Moravě seriál natáčel, Sandra mu chtěla být na blízku a ve štábu pracovala jako produkční. Za pár měsíců se herečka a režisér stanou prvně rodiči.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

1. 7. 2015 09:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.