You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 4x FOTO VIDEO

Gregorian vyprodali Kongresové centrum Praha. Koncert je už za dva týdny

Soubor Gregorian, který vystoupí 11. a 12. května v Praze a v Brně, vyprodal Kongresové centrum Praha. Na brněnský koncert zbývají poslední desítky vstupenek. Show pop-rockových hitů v jedinečném hudebním aranžmá doplněném světelými efekty se v Česku představí naposledy. Turné The Final Chapter je totiž závěrečným, na které jedna z nejúspěšnějších německých skupin vyjede. 

Tvůrcem Gregorian je slavný producent Frank Peterson, který spolupracoval s Enigmou, Boccelim i se zpěvačkou Sandrou. Právě on vybírá repertoár a určuje směr vývoje tohoto populárního souboru.

„Repertoár sestavujeme hodně podle představ našich příznivců,“ vysvětlil před květnovými koncerty v Praze a v Brně. „ Chceme, aby písničky naši fanoušci znali, ale občas zařazujeme i skladby, ve kterých vidíme potenciál příštích hitů. V jednotlivých programech se nechceme opakovat, a tak přidáváme i písně, které jsme ještě nikdy nehráli“. 

Během The Final Chapter Tour zazní všechny hity z 17 leté historie souboru, včetně  Hallejujah, Hell's Bells, Time to Say Goodbye, Lady in Black, Join Me, Caruso, Born to Feel Alive, Now We Are Free nebo  Moments of Peace.
Výraznou osobností souboru je sopranistka Amelia Brightman. Nejen, že je vynikající vokalistkou, ale současně se podílí také na dramaturgii: „ Když váháme mezi dvěma písněmi, rozhodne Amelia, jakou budeme zpívat,“ dodává Frank Peterson, jehož Gregorian prodal více než 10 miliónů nahrávek.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

27. 4. 2016 17:15 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.