You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na nový klip Davida Kollera. (Zdroj: YouTube/David Koller ) VIDEO

Gypsy Love: David Koller má emotivní klip z romské osady!

Nová skladba Davida Kollera (54) Gypsy Love, jež patří k nejhranějším písničkám v českých rádiích, se dočkala vizuálního ztvárnění. Klip k singlu z alba ČeskosLOVEnsko vznikal v minulých týdnech pod dohledem slovenského režiséra Rolanda Wranika.

„Píseň nás zaujala ihned a okamžitě vznikl scénář, který vypráví o Gypsy Love, vztahu mladého chlapce k romské dívce, jak nám ho popsal David. Od začátku jsme se shodli na tom, že nemáme rádi popisné klipy. Veškeré emoce jsme se snažili vyjádřit obrazově v krátkém snímku s příjemným nádechem uměleckosti. Zasazením do prostředí romské vesnice pak vše dostalo autentický náboj,“ popisuje Wranik.

Natáčení se odehrávalo ve Staré Ľubovni na severovýchodě Slovenska. „Je to rodné město naší kameramanky Anny Smoronové, která se rovněž podílela na režii. Tím pádem bylo pro nás jednoduché najít ta nejzajímavější místa v tomto koutu země,“ dodává režisér.

Do hlavních rolí kromě Davida Kollera obsadil neherce Kristinu Tukanovou a Michala Pribylince. „I bez předchozích zkušeností zvládli role na výbornou a jako profesionálové. Oba jsou dobří kamarádi i v soukromém životě, právě proto si tak dobře rozuměli,“ uzavírá Roland Wranik.

Hudbu k písni Gypsy Love složil David Koller se svým kytaristou Michalem Pelantem. Text následně na hotovou muziku napsala slovenská básnířka Mirka Ábelová. Produkci skladby měl na starosti Angličan Steve Lyon, který spolupracoval například s Depeche Mode nebo Paulem McCartneym.

Turné k podpoře alba ČeskosLOVEnsko chystá David Koller s kapelou na podzim. Postupně projede Česko i Slovensko.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 7. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.