Pavol Habera (Zdroj: Instagram ) 2x FOTO

Habera a Pěštová propadli sportu. Tuží kondičku, kde se dá!

Modelka Daniela Peštová se stále udržuje ve formě. Nevynechá jedinou příležitost, kdy si může protáhnout tělo, i kdyby to bylo na hřišti s fotbalovým míčem. Stejně tak se v tělocvičně tuží její manžel, slovenský zpěvák Pavol Habera. Populární zpěvák kondičku nutně potřebuje, protože šňůra koncertů věnovaná 33. narozeninám Haberovy skupiny Team pod názvem Habera a Team 33 bude jistě velmi náročná. 

„Aj dnes mam hotovo. Vďaka hodine a pol v posilke každý druhý den, som v najlepsej kondičnej forme za posledných 20 rokov a som absolutne pripraveny na nedeľu. A co je hlavné a pre mňa najpodstatnejšie-verím v seba viac ,ako obyčajne,“ napsal spokojený zpěvák pod svoji propocenou fotografii na Instagramu.  

Prvního května Habera s Teamem rozjel šňůru koncertů na Slovensku a pak začne pomalu přesouvat směr Čechy. Poprvé se s novou pódiovou show Team českým posluchačům představí 20. května 2016 na zimním stadionu ve Zlíně, zastaví se mimo jiné v Brně i Praze či Plzni a turné uzavře 9. června v Ostravě.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 5. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.