Dana Morávková (Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Hádejte, jaký dárek dostane Dana Morávková k výročí svatby! Kabelka to není

Herečka Dana Morávková je se svým seriálovým manželem z Ordinace Janem Čenským už nějaký pátek. Ale za svého skutečného manžela, hudebníka Petra Maláska, je vdaná skoro věčnost. Dvacetileté výročí svatby oslaví 16. října hodně netradičně. Nebude se konat žádná romantická večeře na pláži v exotických krajích, ale Dana si to hezky pošupajdí do Temešváru.

„Manžel mi vždycky říkal, že mě miluje tak, že by se mnou šel klidně až do Temešváru. A protože si v létě Rumunsko projel na motorce a ujistil mě, že v Temešváru mají náměstí, kavárnu a i déemko, cíl svatební cesty po dvaceti letech je jasný,“ pobavila elegantní Dana Morávková přítomné hosty na prezentaci své značky kabelek Elega by Dana M. v salónku pražského hotelu.

Své o kabelkách vyrobených podle návrhu Dany Morávkové ví i Jan Čenský, který celou akci trefně moderoval.

„Zaujaly mě kabelky kolekce Ellise, které májí na sobě elipsovité prvky. A my muži máme rádi elipsy, pěkně se drží a jdou tak pěkně do ruky,“ popustil uzdu fantazie herec. 

Kabelky Elega by Dana M. nosí i herecké kolegyně Dany Morávkové Jana Švandová a Iva Hüttnerová a představení nové kolekce si nenechaly ujít Patricie Solaříková, Eva Perkausová či Nikol Kouklová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

26. 9. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.