Halina Pawlowská představila své dvě knižní novinky - kuchařku a čtení o ženách. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Halina Pawlowská počítala milence. Neuvěříte, k jakému číslu spisovatelka došla!

Spisovatelka, moderátorka a scénáristka Halina Pawlowská (60) představila své dvě knižní novinky. Jednak Rodinnou kuchařku a hlavně Manuál zralé ženy, neboli knihu povídek o rodině, lásce a o ženách, které umí žít navzdory všemu, co je potká. 

Její dobře míněné rady nejsou to prý žádné výmysly, ale léty posbírané zkušenosti. Halina, aby ze svého dílka neprozradila všechno, tak jen tak mimochodem prozradila ženám, které dorazily na křest obou knížek i svůj jeden novátorský počin, když nemůže usnout. 

„Já mívám s usínáním občas problémy. Cpu se prášky, piju pivo nebo teplé mléko s medem, někdy koukám na televizní záznamy těch pitomců z parlamentu. Všechno je marné. Počítala jsem i ovečky, zaručený to tip, ovšem do tolika snad ani neumím, abych je všechny spočítala, a taky se mi začnou plést. A přišla jsem na inovaci. Místo ovcí počítám všechny muže, s kterými jsem se milostně zapletla. Paráda. Ne, že bych po pětadvacátém usnula, ale příjemně jsem si zavzpomínala. Není to špatné si něco zrekapitulovat. Jenže spánek se ani po této inovaci nedostaví. Co se dá dělat, takže zase skončím u těch svých „spacích“ prášků,“ dodala s úsměvem Halina.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

16. 12. 2015 18:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.