(Zdroj: Institut Krasy ) 6x FOTO

Halloween párty ozdobila Andrea Verešová jako božská Angelika

Jeden večer v plzeňské restauraci Golden Fish byl zasvěcen oslavám Halloweenu. Své 14. narozeniny zde originálně oslavila prestižní klinika estetické medicíny Institut Krásy. Večírek byl především poděkováním všem klientům za jejich přízeň, ale sterilní prostředí kliniky opustili také lékaři a i oni přišli v zajímavých kostýmech.

O tom, že klinika nabízí skutečně exkluzivní služby není pochyb už proto, že dlouholetou spokojenou klientkou je i úspěšná top modelka Andrea Verešová, která své tělo ráda hýčká. Na večírek se nemohla opomenout vybavit jedinečným kostýmem. Pro letošní ročník si Andrea vybrala božskou Angeliku, markýzu andělů.

„Postava Angeliky je pro mě ztělesněním čisté krásy a celkově šedesátá léta byla úchvatná,“ říká Verešová. „Když mě kamarádka a ředitelka estetických center Petra Nováková pozvala, slíbila jsem jí, že i letos zvolím originální kostým. K dokonalosti mě pak na místě dotvořily profesionální maskérky z Institutu Krásy, do jejichž rukou svěřuji pravidelně svou vizáž před každou důležitou akcí,“ dodává Andrea. Všechny přítomé zajímalo, kde má božská markýza svého hraběte Joffreyho de Peyraca. Na akci měl tradičně doprovodit Andreu manžel, ale ten bohužel onemocněl a tak doprovod modelce dělala kamaradka a pořadatelka akce Petra Nováková, v roli sexy herečky Marilyn Monroe.

„Na klinice klienty zkrášlujeme a dnes jsme je tady tak trochu znetvořili halloweenským make-upem,“ usmívá se ředitelka Institutu Krásy Petra Nováková. 

Na akci dorazila i Světlana Nálepková s partnerem Václavem. Zpěvačka a herečka nakráčela ve své divadelní roli. Frida Kahlo opustila jeviště a vyrazila ruku v ruce se svým manželem Diegem na plzeňskou halloween párty. 

„Pro mě je kostým Fridy už za ta léta hraní přirozený, ale pro Václava byl převlek Diega premiérou a působil v něm dost legračně,“ říká Nálepková. „Líbí se mi myšlenka, že zrovna zkrášlovací centrum pořádá párty na kterou je vstup převážně ve strašidelných maskách,“ dodává Světlana Nálepková. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 11. 2016 17:00 Autor: TU
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.