Hana Kynychová (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Hana Kynychová má plná barák zvířat. Jak to zvládá?

Zvládá toho docela dost. Nejenže je Hanka Kynychová uznávanou a populární cvičitelkou, ale hravě zvládá i moderování a k tomu je i chovatelkou zvěře.

„No, chovatelkou, spíš krotitelkou, protože skutečně pár zvířátek mi po domě lítá a někdy je třeba je, samozřejmě s výjimkou rybiček, v jejich dovádění trochu umravnit. Takže kromě oněch vodních živočichů mám kočku, psa a slepice. Slušná to společnost, že?“ prozradila Hanka, která ovšem s faunou nekončí.

Ve výcvikovém areálu obecně prospěšné společnosti Helppes při slavnostní promoci nově vycvičených asistenčních, signálních a vodících psů, se spolu s moderátorkou a herečkou Patricií Stolaříkovou, zakoukaly do vodícího koníka.

„Hm. To by se dceři líbilo mít ho doma. Je koňačka a má tahle zvířata moc ráda, ale kam bychom ho chudáka umístili? No, zatím nechám myšlenku spát, ale znáte to, nikdy neříkej nikdy, takže budoucnost ukáže,“ s potutelným úsměvem doplnila Kynychová.

Další účastnicí Super dne ve výcvikovém areálu byla, jako už poněkolikáté, zpěvačka Marta Kubišová.

„Já sice žádného psa nemám, zato mi společnost dělají kocouři. Ale to je jedno. Tahle psí akce je rozhodně potřebná a užitečná, takže jsem tu, abych jí podpořila a také divákům a všem kdo se o výchovů psů starají i zazpívala,“ nechala se slyšet Kubišová.

Početným zvířecím příznivcům na akci zazpíval i Viktor Sodoma, rovněž milovník němé tváře, který má doma maltézáčka, dorazila třeba také Jana Stryková, Lenka Filipová se svým hafanem, Karel Gott, Meky Žbirka a řada dalších známých osobností, které kromě písniček předali i nově vystudované pejsky novým páníčkům.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

3. 10. 2016 16:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.