Hana Maciuchová (Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Hana Maciuchová je prezidentkou. Dekret už má v kapse

Má za sebou řadu nejrůznějších rolí, tu která na ni ale čeká ještě nikdy nedostala. Na tiskové konferenci v Galerii Českého rozhlasu převzala dekret, který ji „pasoval“ na prezidentku. Oblíbená herečka Hana Maciuchová tedy výrazně povýší.

„Je pravda, že člověk tak trochu pookřeje, když je titulován coby prezident. Mě ovšem těší, že to bude jen na tři dny a nebudu se muset stěhovat na Hrad, ale do Olomouce. Tam totiž budu od 3. do 5. října v rámci Mezinárodního festivalu rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio 2016 plnit roli čestné prezidentky a velice si toho vážím. Nejen prkna, co znamenají svět, televize nebo film jsou mé lásky, ale i rozhlas, takže děkuji za důvěru,“ vysvětlila Maciuchová, která je po vítězném boji se zákeřnou chorobou ve skvělé formě a rozdává úsměvy na všechny strany.

„To, co jsem si zažila a prožila je pryč a jsem v pohodě. Vrhla jsem se, samozřejmě kromě práce i na sport, hlavně cyklistiku, která je mým relaxem. Ovšem pozor, přeci jen ji provozuji s drobnou úlevou. Mám motokolo, takže když drandím do kopců využívám síly motoru, ovšem na rovině šlapu a šlapu. Je to paráda. Můžu se kochat krásami krajiny a vlastně dělám něco pro duši i tělo. Tuhle disciplínu jsem si zamilovala a zůstanu jí i nadále věrná,“ dodala, jak jinak než s úsměvem, Hana Maciuchová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

9. 9. 2016 14:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.