Tomáš Hanák vyvedl manželku do kina. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Hanák vyvedl svou půvabnou ženu na premiéru: Mrkejte na fotky do galerie!

Herec Tomáš Hanák (58) žije s rodinou v Nižboru na Křivoklátsku, kde provozuje stylovou nádražní hospodu. Dle jeho slov mu tam nic nechybí. Do hlavního města vzal manželku Barboru na premiéru české komedie Cesta do Říma, kde hraje.

„Tak ale jen krátce, mám s sebou ženu a chtěl bych se jí věnovat,“ omlouval se Hanák, když byl žádán o rozhovor. Z nového filmu byl evidentně nadšený, i když jeho role očního lékaře není úplně velká.

„Jsem už starší člověk, který přes třicet let vytvářel role standardní, většinou jako Baťa cvičky. A už mě to přestalo bavit. V poslední době mě nadchnou teprve filmy, které vybočují, jsou překvapivé a hravé. Jsem nadšený! Celý ten film jsem byl fascinován, bolí mě lícní svaly,“ líčil charismatický herec.

Cestu do Říma si nenechala ujít ani Nina Divíšková (79), kterou do Lucerny doprovodil manžel Jan Kačer (78). Ve snímku si zahrála babičku hlavního hrdiny, jehož ztvárnil Václav Hrzina. Jak se jí líbilo v italské metropoli?

„Ale to se v Římě vůbec netočilo! Film se odehrává ve vlaku,“ vysvětlovala Divíšková s tím, že její filmový vnuk ukradne v pražské galerii obraz a do Říma cestuje s úmyslem jej prodat. Paradoxně je tak nejzajímavější právě ona cesta.

„V Itálii jsem jinak byla, konkrétně v Římě ale ne. Viděla jsem Florencii, Benátky a tak,“ dodala nakonec s úsměvem herečka. Smála se, že film točila před dvěma lety a sama je teď zvědavá, koho tam hrála. Stačila prý všechno zapomenout!

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

7. 8. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.