Dáša Zázvůrková, Hana Maciuchová (Zdroj: Herminapress.cz ) 15x FOTO

Haně Maciuchové je hej! Na kole objela půlku Evropy

Plná dojmů z dovolené, odpočatá a ve skvělé kondici a samozřejmě i rozmaru dorazila herečka Hana Maciuchová na nádvoří Chodovské tvrze, kde spolu s kolegyní Dášou Zázvůrkovou představily početným divákům svůj parádní komponovaný pořad plný písniček, básní a monologů – Poesie šansonu.

„To, že člověk aktivně relaxoval a poznával nepoznané se musí projevit. A to je i můj případ. Já jsem si užila a prožila nádhernou dovolenou. Na motokole jsem absolvovala poznávací okruh Dolomity, jela kolem Drávy a čerpala novou energii. Bylo to jak úchvatné tak i vzrušující,“ uvedla před vystoupením Maciuchová. Jak ještě prozradila, její nový dopravní prostředek, motokolo, si zamilovala a po návratu ze zahraničí na něm obrazila i část Moravy.

„Víte normální kolo mi nic neříká. Nechci zbytečně plýtvat energií, já si chci užívat, pozorovat a vnímat. Ne šlapat do pedálů. Tak třeba kolem Olomouce, kudy jsem jela, jsou překrásné cyklostezky, ale nejen tam. Cestou mne doprovázela vůně obilí, obklopovala příroda a musím to říci, pyšním se tím, že z tohohle kraje pocházím,“ dodala Hana Maciuchová.

To její kolegyně herečka, šansoniérka a kamarádka Dáša Zázvůrková si volna zatím moc neužívala.

„Mně to nevadí. Mám náplánovanou řadu koncertů a vystoupení na které se moc těším, pak pojedu do Londýna nafotit nové promo fotky. A když Hanička jezdí na motokole, tak já mám koníčka veslování a volný čas trávím na vodě. Dovolené jsem se ale nezřekla. Koncem srpna chci vyrazit po Čechách, navštívit hrady a zámky a samozřejmě i trochu odpočívat,“ prozradila Zázvůrková a jelikož se čas programu nachýlil, odebrala se, už trošku v poklusu, s Hanou Maciuchovou na přírodní jeviště Chodovské tvrze.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 7. 2016 08:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.