You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 6x FOTO VIDEO

Haničku písničku milují čím dál tím mladší kluci! Dostala od nich k narozeninám speciální dárek

Hana Zagorová, jedna z největších hvězd a stálic české populární scény, devítinásobná Zlatá slavice, držitelka Diamantové desky Supraphonu za více než 10 milionů prodaných zvukových nosičů a členka Síně slávy hudebních cen Anděl, oslavila letos v září významné životní jubileum. Pro své příznivce si jako dárek připravila novinkové studiové album O Lásce, na které jí nabídly své písně i o dvě generace mladší osobnosti popu, rocku a folku.

Osobitá autorská dvojice Hradil & Márdi navíc nyní nadělila Haně Zagorové videoklip na písničku Je tady podzim.

Album Hany Zagorové O Lásce, které vyšlo letos v září na CD i vinylu, obsahuje píseň Je tady podzim. Autorem hudby je Jiří Hradil, jinak pianista a hráč na klávesové nástroje skupiny Tata Bojs a text přidal zpěvák  a frontman Vypsané fixy Márdi. Tato autorská dvojice je zároveň iniciátorem obrazového zpracování této písně. Márdi k tomu dodává: 

 „S Jurou nás napadlo, že bychom mohli dát paní Haně dodatečně k jejím kulatým narozeninám dárek v podobě klipu na píseň, kterou jsme pro ni napsali. Je perfektně nazpívaná a ještě ke všemu zapadá do právě probíhajícího období. V klipu ho moc hezky zachytil Jurův kamarád – režisér Jiří Strnad. Byla to z naší strany trochu partyzánská akce, ale doufáme, že to bude pro Hanu Zagorovou potěšující překvapení. Takové, které má každý dobrý dárek mít.“ 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

15. 11. 2016 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.