Hana Křížková (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Hanka Křížková se chystá na jubileum, těší ji ale talk show a recitály! A chystá jednu i v Praze!

Jedna z nejobsazovanějších českých muzikálových hereček, zpěvačka Hanka Křížková, oslaví letos životní jubileum. Kromě toho "slaví" výročí na profesionální scéně i spolupráci s předním českým bandem Martina Kumžáka. Ze všeho nejraději ale vyráží za lidmi po vlastech českých.

"Muzikály a velké koncerty jsou úžasné a moc mě to naví, ale když se mám přiznat, nejraději jezdím talk show a recitály po Čechách a Moravě. Je to bezprostřední kontakt s lidmi a musím říct, že kdekoli jsem kdykoli byla, bylo bezvadné publikum a vždycky bylo plno. Ať je to větší město,menší,městys nebo vesnička. Lidé jsou milí, vstřícní, bezprostřední a já si to vždycky s nimi skvěle užiju," prozradila Hanka Křížková.

Mnohokrát v roce jezdí po republice, ale například 11. dubna bude mít svou "recitálovou talk show" v pražském Divadle Mana, které znají mnozí jako Vršovické divadlo. Vstupenky jsou už v předprodeji a je o ně velký zájem.

"To divadlo osobně ještě neznám, ale moc se do něj těším, protože jsem se dozvěděla, kdo všechno tam hraje, hostuje, včetně Jiřího Lábuse, Václava Neckáře a dalších, a to je pro mě takové znamení, že je tam skvělá atmosféra, a velká pohoda," podotkla Křížková, která bude hostem povídání spojeného s písničkami z jejího šansonového repretoáru.

"Letos slavím dvakrát třice let. Necítím se na to, ale je to tak. Jinak slavím 35 let na scéně a 20 let s bandem Martina Kumžáka.Na konec září chystám velký narozeninový koncert v Hybernii, nějaké menší věci. Budu vydávat Best OF CD a ještě nějaké překvapení. Těším se i v létě s dětmi k moři. Už několik let děláme s Občanským sdružením MUDr. Pavla Bočka ozdravené pobyty pro děti po onkologické léčbě. Jezdím tam jako taková hodná teta "psycholožka"Je to něco, co podle mně dává smysl a moc mě to baví. Kromě toho tam děláme pro děcka karnevaly, soutěže, výlety a těm dětem se nikdy odtud nechce," usmívá se věčně dobře naladěná Hanka Křížková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

17. 3. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.